אודותינו

מי אנחנו

חברת שיווק עצמאית בבעלות משותפת של 'צמח אבוקדו', 'צמח בננות' ו'צמח מפעלים' אשר מעניקה שרותי שיווק לכלל התוצרת הצמחית של פעילויות התאגידים של צמח מפעלים.

שוכנים בסמוך לחופה הדרומי של ימת הכנרת.

האני מאמין שלנו

אנחנו בצמח מאמינים שחקלאות זה הרבה מעבר לתוצרת חקלאית טרייה. אנו יוצרים חקלאות השייכת לעולם של חדשנות ושיטות גידול מתקדמות ע"מ לספק זנים מועדפים לקהל לקוחותינו.

מה אנחנו עושים

צמח משווקת תוצרת של עשרות מגדלים ממשקי עמק הירדן סובב כנרת, דרום רמת הגולן, עמק המעיינות והגליל התחתון.

תפקיד החברה הוא להשיא את רווחי המגדלים באמצעות דאגה לאריזה איכותית המותאמת ללקוחותיה, אספקה בזמן ובזמנים קצרים וכן עמידה ביעדי הלקוחות לאורך השנה כולה.

מוצרי צמח תוצרת חקלאית מבוססים על גידול ושיווק פירות וירקות איכותיים בעזרת ידע וגיוון אנושי ומכני, שמאפשרים לקהל לקוחותינו בארץ ובחו"ל לקבל פירות וירקות איכותיים העומדים בכל סטנדרט איכותי נדרש, ולקבל תוצאה איכותית ברמה הגבוהה ביותר.

האריזה של המוצרים של צמח תוצרת חקלאית נעשות בבתי אריזה חדשניים ועומדים בתקני איכות בינלאומיים המחמירים ביותר מה שמביא לקבלת פרי איכותי ארוז.

הפירות והירקות נקטפים בשעות הבוקר המוקדמות ומגיעים לבית האריזה לפני שעות הצהריים החמות. הפירות והירקות נבדקים ע"י בקרות איכות עד שנארזים ע"מ לספק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר.